17.09.2018 r. | Spotkanie przygotowawcze
Pierwsze działanie w ramach projektu "Młodzież e-aktywna" to spotkanie przygotowawcze. Jako lokalizację wybrano I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.
Pierwsze działanie w ramach projektu "Młodzież e-aktywna" to spotkanie przygotowawcze. Jako lokalizację wybrano I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.
Uczestnicy projektu ze Starachowic poznają formy partycypacji społecznej, czynniki powodujące jej brak, dobre praktyki w obszarze partycypacji społecznej oraz narzędzia e-aktywności.
Uczestnicy projektu z Jędrzejowa poznają formy partycypacji społecznej, czynniki powodujące jej brak, dobre praktyki w obszarze partycypacji społecznej oraz narzędzia e-aktywności.
Uczestnicy projektu z Jędrzejowa poznają proces tworzenia budżetu partycypacyjnego, zasady i metody tworzenia oraz realizacji projektów, a także sposoby promocji swoich pomysłów (w tym przez narzędzia e-aktywności).
Uczestnicy projektu z Kielce poznają formy partycypacji społecznej, czynniki powodujące jej brak, dobre praktyki w obszarze partycypacji społecznej oraz narzędzia e-aktywności.
Uczestnicy projektu z Kielc poznają proces tworzenia budżetu partycypacyjnego, zasady i metody tworzenia oraz realizacji projektów, a także sposoby promocji swoich pomysłów (w tym przez narzędzia e-aktywności).
Uczestnicy projektu ze Starachowic poznają proces tworzenia budżetu partycypacyjnego, zasady i metody tworzenia oraz realizacji projektów, a także sposoby promocji swoich pomysłów (w tym przez narzędzia e-aktywności).
Uczestnicy projektu z Kielc organizują spotkanie z decydentami ds. młodzieży w swoim mieście, celem wypracowania rekomendacji w obszarze polityk młodzieżowych oraz skonsultowania ich pomysłów do Szkolnego budżetu partycypacyjnego.
Uczestnicy projektu ze Starachowic organizują spotkanie z decydentami ds. młodzieży w swoim mieście, celem wypracowania rekomendacji w obszarze polityk młodzieżowych oraz skonsultowania ich pomysłów do Szkolnego budżetu partycypacyjnego.
Uczestnicy projektu z Jędrzejowa organizują spotkanie z decydentami ds. młodzieży w swoim mieście, celem wypracowania rekomendacji w obszarze polityk młodzieżowych oraz skonsultowania ich pomysłów do Szkolnego budżetu partycypacyjnego.
Uczestnicy projektu z trzech miast poznają różne gry integracyjne, uczą się moderacji i organizacji debat, a także zwiększają swoją wiedzę i umiejętności z zakresu wystąpień publicznych.
Uczestnicy projektu z Kielc organizują debatę z ekspertami i decydentami ds. młodzieży w swoim mieście, celem stworzenia młodym osobom przestrzeni do aktywnego udziału w kształtowaniu polityki młodzieżowej w obszarach aktywnego obywatelstwa i partycypacji w życiu społecznym oraz wypracowania rekomendacji w obszarze tych polityk młodzieżowych.
Uczestnicy projektu z Jędrzejowa organizują debatę z ekspertami i decydentami ds. młodzieży w swoim mieście, celem stworzenia młodym osobom przestrzeni do aktywnego udziału w kształtowaniu polityki młodzieżowej w obszarach aktywnego obywatelstwa i partycypacji w życiu społecznym oraz wypracowania rekomendacji w obszarze tych polityk młodzieżowych.
Uczestnicy projektu ze Starachowic organizują debatę z ekspertami i decydentami ds. młodzieży w swoim mieście, celem stworzenia młodym osobom przestrzeni do aktywnego udziału w kształtowaniu polityki młodzieżowej w obszarach aktywnego obywatelstwa i partycypacji w życiu społecznym oraz wypracowania rekomendacji w obszarze tych polityk młodzieżowych.
Uczestnicy projektu z trzech miast spotkają się wspólnie celem dokonania ewaluacji projektów i oceny efektów swojej nauki podczas projektu.